دسته بندی

آنلاین بوک سیتی: شهر کتاب اینترنتی شما


آنلاین بوک سیتی، شهر کتاب اینترنتی شماست. برای خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی و هر آنچه که در کتابفروشی‌های ایران به دنبالش هستید، اینجا راحت‌تر و در دسترس‌تر با شماییم.

آنلاین بوک سیتی، فروشگاه اینترنتی فروش کالاهای فرهنگی و هنری است. گروه های مختلف کالا مانند فرهنگی و آموزشی ، هنر و صنایع دستی و سرگرمی در آنلاین بوک سیتی عرضه می شوند.
کافی است نام کتاب با موضوعات مختلف کتاب‌های عمومی شامل انواع رمان، کتاب‌های روانشناسی، داستان‌های ایرانی و غیرایرانی از ادبیات امریکا و اروپا، فلسفه، تاریخ، علوم انسانی و اجتماعی و هم‌چنین گروه کتاب‌های کودک و نوجوان را در وبسایت آنلاین بوک سیتی جستجو کنید. 
اگر به دنیال انواع اسباب‌بازی می‌گردید از منوی اصلی صفحه‌اول وبسایت می‌توانید به گستره‌ای از محصولات جدید دست پیدا کنید.
در بخش لوازم‌التحریر، می‌توانید به انواع مختلفی از نوشت‌افزار و حتی ست‌های متنوعی از کالاهای اداری و یا مخصوص کودکان دسترسی پیدا نمایید.

آنلاین بوک سیتی در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی طرفانه در میان آن ها ، نهایت تلاش خود را می کند. کاربران و مشتریان آنلاین بوک سیتی می توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت آنلاین بوک سیتی را بررسی کنند و با اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری آنلاین بوک سیتی است.

آنلاین بوک سیتی با ارائه طیف گسترده ای از معتبرترین برندها در گروه های مختلف و با همکاری نزدیک تولیدکنندگان، وارد کنندگان و توزیع کنندگان اصلی تلاش میکند تا نیازهای مشتریان را برآورده سازد. ارائه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب کالاها از اولویت های آنلاین بوک سیتی محسوب می شود. آنلاین بوک سیتی با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس، در تعاملات خود با تامین کنندگان، می کوشد تا امکان ارائه پایین ترین قیمت ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و آنلاین بوک سیتی نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف های قابل توجهی را در قالب طرح های مختلف مشوق خرید ، برای آنان در نظر می گیرد. برای آگاهی از طرح‌های تخفیفی، پیشنهاد ما دنبال کردن صفحه‌ی آنلاین بوک سیتی در شبکه‌های اجتماعی از جمله صفحه‌ی اصلی فروشگاه در اینستاگرام است.

کیفیت و سهولت استفاده از وب سایت و خدمات ارائه شده در آن ، همواره یکی از مهم‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در آنلاین بوک سیتی می باشد و همه کارکنان این مجموعه نهایت تلاش خود را به عمل می آورند تا با ارائه باکیفیت‌ترین و به‌روز ترین سرویس‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خریدکالا در وبسایت آنلاین بوک سیتی، خدماتی شایسته و تجربه ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند. 

ما همواره به دنبال ارتقای کیفیت و ارتباط بیشتر با شما عزیزان هستیم و در مسیر رشد خود به شما نظرات شما نیاز داریم. پس لطفاً در صورت داشتن انتقاد، پیشنهاد و یا نقطه‌نظری درباره‌ی آنلاین بوک سیتی حتماً با ما تماس بگیرید. 

آنلاین بوک سیتی دارای "مجوز  و نماد اعتماد الکترونیک" از "مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت" می باشد. این نماد ، بعد از بررسی و اعتبار سنجی توسط کارشناسان محترم مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت مربوطه ، به کسب و کارها و فروشگاه هایی اعطاء می شود که همه شرایط و اعتبار و صلاحیت لازم برای فعالیت در زمینه فروش اینترنتی را داشته باشند. علاوه بر آن ، "سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین بوک سیتی" در "مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد" به ثبت رسیده است و کلیه صلاحیت های لازم برای فعالیت در زمینه فروش اینترنتی را دارا می باشد.

اعضای تیم ما