دسته بندی

آنلاین بوک سیتی

آنلاین بوک سیتی ، فروشگاه اینترنتی فروش کالا فرهنگی و هنری است. گروه های مختلف کالا مانند فرهنگی و آموزشی ، هنر و صنایع دستی و سرگرمی در آنلاین بوک سیتی عرضه می شوند.
آنلاین بوک سیتی در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی طرفانه در میان آن ها ، نهایت تلاش خود را می کند. کاربران و مشتریان آنلاین بوک سیتی می توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود ، وب سایت آنلاین بوک سیتی را بررسی کنند و با اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات ، شایسته مشتری آنلاین بوک سیتی است.

آنلاین بوک سیتی با ارائه طیف گسترده ای از معتبرترین برندها در گروه های مختلف و با همکاری نزدیک تولیدکنندگان ، وارد کنندگان و توزیع کنندگان اصلی تلاش میکند تا نیازهای مشتریان را برآورده سازد. ارائه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب ، همرا با کیفیت مطلوب کالاها از اولویت های آنلاین بوک سیتی محسوب می شود. آنلاین بوک سیتی با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس ، در تعاملات خود با تامین کنندگان ، می کوشد تا امکان ارائه پایین ترین قیمت ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و آنلاین بوک سیتی نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف های قابل توجهی را در قالب طرح های مختلف مشوق خرید ، برای آنان در نظر می گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب سایت و خدمات ارائه شده در آن ، همواره یکی از مهم ترین و با اولویت ترین موضاعات در آنلاین بوک سیتی می باشد و همه کارکنان این مجموعه نهایت تلاش خود را به عمل می آورند تا با ارائه با کیفیت ترین و به روز ترین سرویس های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی ، انتخاب و خرید کالا در وب سایت آنلاین بوک سیتی ، خدماتی شایسته و تجربه ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند. 

آنلاین بوک سیتی دارای "مجوز  و نماد اعتماد الکترونیک" از "مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت" می باشد. این نماد ، بعد از بررسی و اعتبار سنجی توسط کارشناسان محترم مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت مربوطه ، به کسب و کارها و فروشگاه هایی اعطاء می شود که همه شرایط و اعتبار و صلاحیت لازم برای فعالیت در زمینه فروش اینترنتی را داشته باشند. علاوه بر آن ، "سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین بوک سیتی" در "مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد" به ثبت رسیده است و کایه صلاحیت های لازم برای فعالیت در زمینه فروش اینترنتی را دارا می باشد.

اعضای تیم ما